YHTEYSTIEDOT

Myynti:

Myyntijohtaja
Sales Director
Puunjalostus ja käsittely, Bioenergia ja Kierrätys, Kiinteätlaitteet ja kokonaisuudet, Terät ja terähuolto

Joakim Lund
+358 50 563 8902
joakim.lund@sawcenter.fi

Tuotepäällikkö Pohjois-Suomi
Product Manager
Terät ja terähuolto, Hiomatuotteet

Pasi Putkonen
+358 400 438 112
pasi.putkonen@sawcenter.fi

Tuotepäällikkö – Etelä-Suomi
Product Manager
Terät ja terähuolto, Hiomatuotteet

Jani Haapamäki
+358 40 166 2580
jani.haapamaki@sawcenter.fi

Tuotepäällikkö
Product Manager

Laitteet saha-/vanerilaitoksille ja sellutehtaille
Niko Havu
+358 45 842 1771
niko.havu@rajako.fi

Hallinto:

Toimitusjohtaja
Managing Director
Harri Aaltonen
+358 400 305 738
harri.aaltonen@sawcenter.fi

Hallinto
Administration
Heidi Suvanto
+358 20 759 0990
heidi.suvanto@sawcenter.fi

Logistiikka ja varasto
Logistics and warehouse

Kim Wasz
+358 45 7750 1155
kim.wasz@sawcenter.fi

Entinen Salpaterä Oy nyk. Sawcenter Oy

Osoite:
Keskikankaantie 4
15870 HOLLOLA

Juha-Matias Salo
+358 45 775 000 96
juhamatias.salo@salpatera.fi

Kari Peuranen
+358 50 594 7457

VANTERÄ OY
Vaasankatu 10
39700 PARKANO

Kari Nilosaari
+358 400 358 752
kari.nilosaari@vantera.fi

Terähuolto Lappeenranta:

Entinen Sawmill Service Oy nyk. Sawcenter Oy

Osoite:
Tukkikatu 5
53900 LAPPEENRANTA
sawmillservice@sawcenter.fi

Juha Dillström
+358 50 410 0732

Terähuolto Jyväskylä:

JYVÄSKYLÄN TERÄHUOLTO OY

Osoite:
Kiilatie 7
40320 JYVÄSKYLÄ
jklterahuolto@sawcenter.fi

Jouni Rummakko
+358 207 590 994
jouni.rummakko@sawcenter.fi

facebook_follow

PALAUTE

Voit jättää myös palautetta alla olevalla lomakkeella.

Pääkonttori ja varasto:

Oy Sawcenter Ab
Billskogintie 23
02580 Siuntio

Puh. +358 (0) 207 590 990
info [a] sawcenter.fi
facebook.com/Sawcenter